Ogame
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ogame

Ogame forum
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 intergalactic research network

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
VALIANTT

VALIANTT


feminin Numarul mesajelor : 41
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 29/07/2007

intergalactic research network Empty
MesajSubiect: intergalactic research network   intergalactic research network Icon_minitimeMar Aug 07, 2007 8:49 am

Nu ca pot sa construiesc asa ceva in momentul de fata, dar sunt curios in ce masura o astfel de retea mareste viteza de cercetare, are cineva de la noi asa ceva?
Sus In jos
princo18x
Admin
princo18x


masculin Numarul mesajelor : 117
Varsta : 40
Data de inscriere : 06/07/2007

intergalactic research network Empty
MesajSubiect: Re: intergalactic research network   intergalactic research network Icon_minitimeMar Aug 07, 2007 10:38 am

vreau eu sa-mi fac cat mai curand
din cate am inteles, in functie de nivelul la IRN atatea planete contribuie cu nivelul lor de research lab la viteza de cercetare
deci daca ai IRN lvl1 si pe planeta 1 ai RL lvl 10 iar pe planeta 2 ai RL lvl 8 vei face cercetari la viteza de nivel 18 ...
pe masura ce mai cresti IRN mai multe research lab-uri vor contribui (cele mai dezvoltate)
Sus In jos
VALIANTT

VALIANTT


feminin Numarul mesajelor : 41
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 29/07/2007

intergalactic research network Empty
MesajSubiect: Re: intergalactic research network   intergalactic research network Icon_minitimeMar Aug 07, 2007 10:48 am

Mai am 18 ore pana termin constructia la primul IRN dar in uni17 . Aici , in uni 31, mai trebuie sa curga ceva deuteriu prin silozuri Sleep
Sus In jos
hdmk1

hdmk1


masculin Numarul mesajelor : 34
Varsta : 44
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 19/06/2007

intergalactic research network Empty
MesajSubiect: Re: intergalactic research network   intergalactic research network Icon_minitimeMar Aug 07, 2007 10:59 am

Ma fratilor la ce mai faceti research? Dupa ce ati scos toate navele si tot restul.
Sus In jos
princo18x
Admin
princo18x


masculin Numarul mesajelor : 117
Varsta : 40
Data de inscriere : 06/07/2007

intergalactic research network Empty
MesajSubiect: Re: intergalactic research network   intergalactic research network Icon_minitimeMar Aug 07, 2007 11:11 am

pentru drive-uri Very Happy viteza.... Smile
Sus In jos
VALIANTT

VALIANTT


feminin Numarul mesajelor : 41
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 29/07/2007

intergalactic research network Empty
MesajSubiect: Re: intergalactic research network   intergalactic research network Icon_minitimeMar Aug 07, 2007 11:16 am

Este important sa ai un nivel mare la weapons, armour, etc. Am intalnit jucatori cu 150 la weapons
la computers, iti cresta nr de sloruri de flota si asa mai departe
Sus In jos
Continut sponsorizat





intergalactic research network Empty
MesajSubiect: Re: intergalactic research network   intergalactic research network Icon_minitime

Sus In jos
 
intergalactic research network
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Ogame :: HELP & F.A.Q. :: FAQ-
Mergi direct la: