Ogame
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ogame

Ogame forum
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 poate fi distrusa planeta homeworld ?

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
VALIANTT

VALIANTT


feminin Numarul mesajelor : 41
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 29/07/2007

poate fi distrusa planeta homeworld ? Empty
MesajSubiect: poate fi distrusa planeta homeworld ?   poate fi distrusa planeta homeworld ? Icon_minitimeMar Iul 31, 2007 3:08 pm

Intrebare: A distrus pana acum cineva planeta de baza si si-a facut home world -ul pe alta?
Din cate stiu, nu am incercat, numarul maxim de planete este 8 si cum nu vreau sa renunt la astea din g5 ( au fiecare peste 300) mai bine renunt la cele din 3
Sus In jos
princo18x
Admin
princo18x


masculin Numarul mesajelor : 117
Varsta : 40
Data de inscriere : 06/07/2007

poate fi distrusa planeta homeworld ? Empty
MesajSubiect: Re: poate fi distrusa planeta homeworld ?   poate fi distrusa planeta homeworld ? Icon_minitimeMar Iul 31, 2007 3:39 pm

nu am incercat niciodata sa parasesc planeta mama ca aveam investitii prea mari pe ea... dar nu cred ca poti sa o lasi
dar numarul maxim de planete este 9 (1+8 colonii)
Sus In jos
VALIANTT

VALIANTT


feminin Numarul mesajelor : 41
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 29/07/2007

poate fi distrusa planeta homeworld ? Empty
MesajSubiect: Re: poate fi distrusa planeta homeworld ?   poate fi distrusa planeta homeworld ? Icon_minitimeMar Iul 31, 2007 4:04 pm

Multumesc,
Acum incerc sa gasesc un loc caldut in g9 dar nu gasesc pe nimeni din ROMANIA sa ma pozitionez in apropierea lui( ce sa-i faci, galaxia e mare si nu caut unde trebuie).
si am doua colony ships ce astapta ordinul de colonizare
Sus In jos
Streachy
Admin
Streachy


masculin Numarul mesajelor : 104
Data de inscriere : 30/04/2007

poate fi distrusa planeta homeworld ? Empty
MesajSubiect: Re: poate fi distrusa planeta homeworld ?   poate fi distrusa planeta homeworld ? Icon_minitimeMar Iul 31, 2007 4:15 pm

pai de ex yo am 2 colonii in zona 9:251...daca vii acolo nu-ti face griji pt stranger...el nu ne ataca...cel putin pe mn Very Happy...hai p-acolo 250-260 Razz
Sus In jos
Equ1ll1bRum

Equ1ll1bRum


masculin Numarul mesajelor : 30
Varsta : 42
Data de inscriere : 09/07/2007

poate fi distrusa planeta homeworld ? Empty
MesajSubiect: Re: poate fi distrusa planeta homeworld ?   poate fi distrusa planeta homeworld ? Icon_minitimeMar Iul 31, 2007 7:25 pm

Cum adik nu gasesti pe nimeni in G9 ?!?

Ia uite cati suntem:
234
250
251
253
256
266
268
269
271
287
313
431
432
433
434
435
436
437
438

Incearca galaxiile astea. Sigur vei gasi pe cineva Very Happy

Succes

EDIT: Planeta mama NU poate fi distrusa. E singura legatura "fixa" cu serverul; planeta-mama e intotdeauna acolo.
Sus In jos
VALIANTT

VALIANTT


feminin Numarul mesajelor : 41
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 29/07/2007

poate fi distrusa planeta homeworld ? Empty
MesajSubiect: Re: poate fi distrusa planeta homeworld ?   poate fi distrusa planeta homeworld ? Icon_minitimeVin Aug 03, 2007 6:31 am

Am gasit dar e cam pustiu pe acolo si mi-e teama k mor de foame prin cotloanele pustii ale G9.
In aglomeratia densa din G3 gasesti si pestisori mai mici, numai potriviti pentru noi asta cu puncte medii Wink .
Oricum am trei colonii acum in G9, dar cresc incet, drunumul din 3 pana in 9 dureaza enorm si consuma deuteriu in prostie, asa ca nu le pot alimenta cu resurse, sa creasca mai repede
Sus In jos
Continut sponsorizat





poate fi distrusa planeta homeworld ? Empty
MesajSubiect: Re: poate fi distrusa planeta homeworld ?   poate fi distrusa planeta homeworld ? Icon_minitime

Sus In jos
 
poate fi distrusa planeta homeworld ?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Ogame :: HELP & F.A.Q. :: Sectiunea asistenta-
Mergi direct la: