Ogame
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ogame

Ogame forum
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Intergalactic research network

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
princo18x
Admin
princo18x


masculin Numarul mesajelor : 117
Varsta : 40
Data de inscriere : 06/07/2007

Intergalactic research network Empty
MesajSubiect: Intergalactic research network   Intergalactic research network Icon_minitimeDum Iul 29, 2007 9:52 am

la ce foloseste ami exact Intergalactic research network ?
Sus In jos
Equ1ll1bRum

Equ1ll1bRum


masculin Numarul mesajelor : 30
Varsta : 42
Data de inscriere : 09/07/2007

Intergalactic research network Empty
MesajSubiect: Re: Intergalactic research network   Intergalactic research network Icon_minitimeDum Iul 29, 2007 10:24 am

Sunt 2 variante de raspuns aici:

1. Eu stiu ca poti face un research oriunde ai resursele, indiferent de level'ul lab'ului la viteza celui mai dezvoltat dintre ele.
Exemplu: in G3 ai un research lab level 1 ( minimul pt computer technology ), iar in G9 ai un research level 12. Eu stiu ca poti face researchul pe oricare dintre ele la viteza celui mai dezvoltat dintre ele ( adik 12 ).

2. Mai exista varianta insumarii levelurilor. Daca ai lvl 1 intr'o parte si lvl 12 in alta parte, tu faci researchul oriunde la lvl 13.
Pe asta nu am incercat'o bicoz am avut intotdeauna un singur research lab ( dar exista - poate cei care au avut mai multe research lab'uri pot raspunde ).


Cert este ca fiecare nivel ( sau fiecare varianta ) iti aduc un - 30% la research time.
Sus In jos
princo18x
Admin
princo18x


masculin Numarul mesajelor : 117
Varsta : 40
Data de inscriere : 06/07/2007

Intergalactic research network Empty
MesajSubiect: Re: Intergalactic research network   Intergalactic research network Icon_minitimeDum Iul 29, 2007 10:27 am

maa... si eu visam la 2 research-uri in acelasi timp Smile)
Sus In jos
nelutu




Numarul mesajelor : 27
Data de inscriere : 20/07/2007

Intergalactic research network Empty
MesajSubiect: Re: Intergalactic research network   Intergalactic research network Icon_minitimeDum Iul 29, 2007 4:10 pm

se insumeaza primele 3 sau 5 (nu stiu exact) nivele de lab
Sus In jos
Continut sponsorizat





Intergalactic research network Empty
MesajSubiect: Re: Intergalactic research network   Intergalactic research network Icon_minitime

Sus In jos
 
Intergalactic research network
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Ogame :: HELP & F.A.Q. :: Sectiunea asistenta-
Mergi direct la: